Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zderzenie aut na skrzyżowaniu Zawadzkiej i Mazowieckiej

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut osobowych. Ruch odbywa się w obie strony. Jeden, lewy pas ruchu jest zablokowany.

Przed godz. 20:00 na wyjeżdzie ul. Mazowieckiej w ul. Zawadzką doszło do zderzenia mercedesa i opla. Na szczęście nikt nie został ranny. Ze wstępnych, niepotwierdzonych informacji wynika, że kierująca mercedesem nie ustąpiła pierwszeństwa oplowi jadącemu od Ronda Solidarności w kierunku Sikorskiego. Po zderzeniu mercedesowi odpadł zderzak, a opel kosząc barierki wylądował na pasie zieleni oddzielającym jezdnię. 

Na miejscu policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Ze względu na stojące auta przejezdny jest jeden pas ruchu w stronę Sikorskiego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę