Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Galeria Dworcowa coraz bliżej

- Jestem zadowolony, że spięliśmy projekt w tych ciężkich czasach. Jest już on na ostatniej prostej – mówi z dumą Grzegorz Dołęga, właściciel Galerii Dworcowej, która powstaje na terenie byłego dworca autobusowego.

W poniedziałek, wielki szaro-ciemny gmach w centrum miasta, otrzymał nazwę. Galeria Dworcowa, bo tak od teraz będziemy nazywali to miejsce, powoli osiąga swój ostateczny wygląd. Przygotowane są już parkingi, wylany jest asfalt na drogach wewnętrznych. Trwają prace wykończeniowe w środku i na zewnątrz.

Ale co tam będzie? Kiedy otwarcie? 
- Ze względu na panującą sytuację otwierana będzie etapami – zdradza Grzegorz Dołęga.

Jak udało nam się dowiedzieć, na początku, czyli już w styczniu 2021, zostanie otwarty supermarket spożywczy Stokrotka. Następnie będzie otwierana siedziba banku i duży sklep zoologiczny. Ponad to w Dworcowej będą między innymi: drogeria, marka odzieżowa z sieci LPP i wiele innych. Galeria ma formułę parku handlowego, co oznacza, że będą wejścia z parkingu prosto do punków handlowych.

- Nie skupialiśmy się tylko na handlu, ale chcieliśmy dołożyć usługę – wyjaśnia pan Grzegorz – dlatego będzie kino na 5 sal projekcyjnych, restauracja i wyjątkowa kręgielnia. Zależy nam, aby młodzież miała gdzie spędzić czas – dodaje.

Nieoficjalnie wiadomo, że przynajmniej jedna z sal kinowych, a może i więcej, będzie wykonana w podwyższonym standardzie Dream. To oznacza komfortową przestrzeń do oglądania filmów w rewelacyjnej jakości dźwięku i obrazu w wygodnych, regulowanych fotelach.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę