Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Dachowanie auta

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Ranna kierująca sama opuściła pojazd. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Około 18.40 na drodze między Szczepaknowem a Śniadowem, w pobliżu miejscowości Osobne, auto osobowe wypadło z drogi i dachowało. Po ostatnich opadach śniegu na drogach, szczególnie lokalnych, jest ślisko. Dziś temperatura w ciągu dnia wahała sie wokół zera, a wieczorem jest delikatny mróz. Miejscami drogi sa oblodzone. Po zdarzeniu kierująca sama opuściła pojazd, ale miała urazy ręki. Na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego zajął się poszkodowaną.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę