Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Prognoza na weekend

W nadchodzący weekend temperatura w regionie będzie oscylować w granicach zera. Szczególnie w sobotę może popadać śnieg lub śnieg z deszczem.

Polska znajduje się na skraju rozległego niżu z ośrodkami w rejonie Morza Czarnego. Z południa na północ kraju przemieszczał się będzie układ frontów atmosferycznych, związany z tym niżem. IMGW przewiduje dziś zachmurzenie całkowite. Okresami słabe opady deszczu lub mżawki, przejściowo deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Miejscami silne zamglenie lub mgła ograniczająca widzialność do 500 m, zwłaszcza po południu. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. 

W sobotę zachmurzenie duże utrzyma się. Okresami opady deszczu lub mżawki, przechodzące w opady deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Opady gdzieniegdzie mogą marznąć, powodując gołoledź. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura maksymalna od -1°C do 2°C. Wiatr rano słaby, później na ogół umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni. 

Zachmurzenie duże utrzyma się także w niedzielę. Przewiduje się opady mokrego śniegu, deszczu ze śniegiem, a także deszczu lub mżawki, przejściowo marznące, powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę