Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Starych Kupiskach

Samochód osobowy Renault zderzył się z Oplem w Kupiskach. Do szpitala przewieziono trzech poszkodowanych. Są utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Jednaczewskiej z ul. Łomżyńską.

Około 13:00 w Starych Kupiskach zderzyły się dwa samochody osobowe. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierszeństwa. Kierujący Oplem wyjeżdżając z podporządkowanej ul. Jednaczewskiej w ul. Łomżyńską, zajechał drogę Renault jadącemu w kierunku Łomży. Uderzenie nastąpiło już na zjeżdżaniu z jezdni. Uderzony samochód obrócił się o 90 stopni i uderzył w zaparkowaną obok przyczepkę samochodową. Renault wylądował na trawniku, obok drzewa. Trzy osoby, czyli pasażerka z Opla oraz dwoje podróżujących Renaultem, trafili do szpitala.

Na miejscu pracują służby. Ruch odbywa się z utrudnieniami. 

Policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę