Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Ponad 0,7 kg narkotyków w szafie z ubraniami

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 24-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli ponad 710 gramów marihuany oraz niewielką ilość mefedronu. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W piątek, łomżyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Zatrzymanie było wynikiem pracy kryminalnych, którzy podejrzewali, że na jednej z posesji w gminie Wizna mogą znajdować się środki odurzające. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdy w trakcie przeszukania znaleźli w szafie z ubraniami pudełka oraz słoiki z zawartością suszu roślinnego. Ponadto, w pomieszczeniu gospodarczym mieszkaniec gminy Wizna przechowywał susz roślinny. Policjanci znaleźli go w foliowych workach. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że w obydwu przypadkach to marihuana. W trakcie dalszych czynności, w pojeździe mężczyzny, policjanci znaleźli torebkę strunową z zawartością kryształków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to mefedron.

Mundurowi zabezpieczyli w sumie ponad 710 gramów narkotyków. Podejrzany usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródlo: KMP Łomża

240206081801.gif
Foto: Fot. KMP Łomża
Foto: Fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę