Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

35-latek trafi przed sąd

Mężczyzna, którego wczoraj policjanci zatrzymali przy okazji marszu kobiet chce dobrowolnie poddać się karze.

Przypomnijmy, mężczyzna został zatrzymany wczoraj, w czasie marszu kobiet ulicami miasta. 35-latek, jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, szedł środkiem jezdni, nie stosował się do poleceń policjantów. Badanie wykazało, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Nie jest wiadome czy był on uczestnikiem marszu czy tylko szedł obok. Mężczyznę zatrzymali wczoraj policjanci do wytrzeźwienia. Dziś 35-latek chce dobrowolnie poddać się karze, w związku z tym, sporządzony został wniosek do sądu o ukaranie - informuje Brulińska.

mm
pon, 26 października 2020 10:22
Data ostatniej edycji: pon, 26 października 2020 10:30:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę