Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: prokuratura stawia zarzuty pijanemu kierowcy autobusu i ujawnia dane osobowe

43 letni Krzysztof Nerwiński z Łomży jest kierowcą, który 13 października prowadził autobus MPK, mając we krwi 3 promile alkoholu - ujawniła prokuratura rejonowa w Łomży. Dziś po przesłuchaniu prokuratura przedstawiła mu zarzut prowadzenia autobusu pod wpływem alkoholu i zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Krzysztof Nerwiński przyznał się do winy i wyjasnił, że przed wyruszeniem w trasę wypił półtorej butelki piwa.

W łomżyńskim MPK pracował nienagannie 18 lat. Dyrektor przedsiębiorstwa powiedział, że kierowca zwolniony zostanie dyscyplinarnie. W ciagu trzech tygodni akt oskarżenia trafi do sądu. Krzysztofowi Nerwińskiemu grozi grzywnna, kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych nawet do lat dziesięciu. Prokuratura zgodziła się na ujawnienie danych osobowych kierowcy.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę