Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

Za ciężka noga i na podwójnym gazie

W niedzielę po 21.00, na ul. Sikorskiego policjanci zatrzymali kierującego, który wcześniej przekroczył prędkość. Po zatrzymaniu okazało się, że od mężczyzny czuć było alkohol. Za swoje zachowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.

Jak informuje Urszula Brulińska łomżyńskiej policji, wczoraj po 21. na ul. Sikorskiego policjanci zatrzymali, za znaczne przekroczenie prędkości, audi. Kierujący na obszarze zabudowanym, czyli ograniczenie do 50km/h, jechał z prędkością 114 km/h. Po zatrzymaniu policjanci wyczuli alkohol od kierowcy. Badanie alkomatem wykazało 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mieszkańcowi podłomżyńskiej miejscowości od razu zatrzymano prawo jazdy, a samochód trafił na policyjny parking. Za swoje przewiny bedzie teraz odpowiadał przed sądem.

200829104429.jpg
mm
pon, 19 października 2020 08:54
Data ostatniej edycji: pon, 19 października 2020 09:46:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę