Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Utrudnienia na Wojska Polskiego - rozpoczynają remont

Dziś na ul. Wojska Polskiego, w okolicach skrzyżowania z ul. Sikorskiego, pracownicy firmy BIK-Projekt Sp z o.o. rozpoczęli rozstawianie znaków drogowych informujących o remoncie. Kilka dni temu, inna firma, także zaczęła prace na odcinku ul. Sikorskiego – ul. Polowa. Droga jest przejezdna, ale pojawiają się utrudnienia.

Pracownicy BIK-Projekt Sp. z o.o. ustawiają znaki drogowe i rozpoczynają prace rozbiórkowe. Demontowane będą krawężniki i zbierana ziemia. Na dziś prace będą prowadzone pod ruchem - informuje przedstawiciel firmy. Mogą być utrudnienia, ale ruch będzie odbywał się jak dotychczas. Po 1. listopada zmieni się organizacja ruchu, wyłączone zostanie skrzyżowanie, będzie działać zastępcza sygnalizacja świetlna, a maszyny pojawią się na jezdni. Prace wykonuje BIK-Projekt Sp. z o.o. z Łomży, który za 1 940 379,75 wyremontuje fragment ul. Wojska Polskiego w ciągu drogi krajowej 61. Zadanie II remontu ul. Wojska Polskiego obejmuje: remont nawierzchni ulicy na odcinku o długości ok. 287 metrów, od ul. Sikorskiego w kierunku Bawełny. Zostanie sfrezowane średnio 8 cm istniejącej nawierzchni a następnie ułożone dwie warstwy o łącznej wysokości 9 cm (wiążąca 5 cm, ścieralna 4 cm). Zakończenie prac planowane jest w pierwszej połowie grudnia.

Kilka dni wcześniej także na ul. Wojska Polskiego, rozpoczął się remont na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Polowej. Firma Adrian Usługi Budowlano-Drogowe Adam Godlewski z Żebry Kolonia w Gminie Śniadowo za 1681887,10 (brutto) wykonuje remont nawierzchni i przebudowę chodników, zjazdów, ciągu pieszo-rowerowego i zieleńców. Na długości ok 739 metrów rozbierana będzie istniejąca konstrukcja chodników, ulepszone podłoże i wykonana nowa podbudowa i nawierzchnia chodników. Tu także prace prowadzone są pod ruchem, stąd pojawiają się utrudnienia, a zakończenie prac planowane jest także w pierwszej połowie grudnia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
śr, 14 października 2020 09:47
Data ostatniej edycji: śr, 14 października 2020 11:15:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę