Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Krewki młodzieniec w starciu z rurą od wentylacji

W maju tego roku, w łomżyńskim Parku Jana Pawła II, krewki młodzieniec uszkodził element fontanny i drzewko. Widziało to oko kamery, co pozwoliło policjantom ustalić personalia 22-latka i zatrzymać.

Do uszkodzenia elementów fontanny i połamania drzewka doszło w maju tego roku w łomżyńskim Parku Jana Pawła II. Straty oszacowano wówczas na ponad 1100 złotych. Na filmie zamieszczonym przez KMP w Łomży widać, jak młody chłopak niszczy i wyrywa element wentylacji fontanny, zabiera go ze sobą  i biegnie  do grupki młodzieży. Na szczęście całe zajście zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.  Nagranie to pozwoliło policji odnaleść meżczyznę i przedstawić zarzuty. 22-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policja przyznaje, że bardzo często wizerunek sprawców przestępstw i wykroczeń rejestrowany jest przez kamery monitoringu pozwala na zatrzymanie podejrzanych i pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej. 

 

mm
so, 10 października 2020 10:38
Data ostatniej edycji: so, 10 października 2020 10:44:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę