Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Kolizja na ul. Zawadzkiej

Dwa pojazdy osobowe zderzyły się na ul. Zawadzkiej na wysokości ul. Mazowieckiej. Ruch z utrudnieniami odbywa się w obu kierunkach.

Około godziny 17.00, na ul. Zawadzkiej zderzyły się ford i skoda. Prawdopodobnie, tak wynika z oglądu uszkodzeń, skoda wyjeżdżała z ul. Mazowieckiej i wymusiła pierszeństwo na fordzie. W wyniku zderzenia ford wylądował na pasie zieleni oddzielającym oba kierunki, a skoda została na jezdni. Poszkodowane zostoły trzy osoby, w tym dziecko. Na miejscu pracują policjanci. Ruch z małymi utrudnieniami odbywa się w obu kierunkach.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
pt, 09 października 2020 17:34
Data ostatniej edycji: pt, 09 października 2020 19:27:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę