Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Darmowe dostawy z McDonald’s ruszają w Łomży

Od 1 października mieszkańcy Łomży mogą zamawiać do domu czy do pracy posiłki z McDonald’s – informuje koncern w przesłanym komunikacie. Do końca miesiąca każda dostawa jest darmowa.

Burgery Big Mac czy McRoyal, aromatyczne kawy z McCafe czy inne pozycje z menu McDonald’s od 1 października są dostępne także w opcji z bezpiecznym dowozem pod wskazane miejsce – informuje koncern w przesłanym komunikacie. Mieszkańcy Łomży mogą zamawiać je za pośrednictwem operatora Stava. Do końca października każda dostawa będzie darmowa.

Wystarczy wejść na stronę mcdonalds.stava.pl i zamówić swoje jedzenie.

- Usługa McDelivery dostępna jest obecnie w ponad 30 polskich miastach i wciąż rozszerzamy jej zasięg. Dzięki temu goście McDonald’s mogą zamówić posiłki w wygodny i przede wszystkim bezpieczny sposób – przekonuje Monika Dąbrowska, McDelivery Lead McDonald’s Polska. 

Dowozy z McDonald’s w Łomży będzie realizować firma Stava, która działa według najwyższych standardów bezpieczeństwa – zapewnia McDonald’s Polska - zgodnych z zasadami Kodeksu Dobrych Praktyk dla dostaw posiłków zaaprobowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. 

Kurierzy dowożący posiłki z McDonald’s regularnie dezynfekują sprzęt, z którego korzystają, noszą odpowiednie maseczki oraz rękawiczki. Stava oferuje dostawy bezkontaktowe. Za każdy posiłek zamówiony z McDonald’s można zapłacić online.

mm
wt, 06 października 2020 18:07
Data ostatniej edycji: śr, 07 października 2020 08:05:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę