Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Wizną

Na DK 64 pod Wizną dachował Golf. Poszkodowany sam opuścił pojazd, ale został przewieziony na badania do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się jednym pasem.

Jak przekazuje młodszy aspirant Piotr Milewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, kierowca Golfa zaczął wyprzedzać inny pojazd. Podczas manewru okazało się, że z przeciwka taki sam manewr zaczął robić kierowca Toyoty. Kierowca VW, aby unikąć zderzenia zjechał na lewe pobocze, ale siła odrzuciła go na prawą stronę gdzie dachował i wylądował w polu. Poszkodowany sam wyszedł z samochodu przez okno w tylnych drzwiach. Kierowca, przez którego VW wypadł z drogi, jak informuje policja, nawet nie miał świadomości o zdarzeniu. Został poinformowany przez innych uczestników i zawrócił.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Poszkodowany trafił do szpitala na badania.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę