Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 listopada 2020 napisz DONOS@

Areszt za potrącenie i ucieczkę z miejsca zdarzenia

Jak już informowaliśmy, w piątkowy wieczór, około godz. 19.00 w Giełczynie kierujący Peugeotem potrącił 14-letnią dziewczynę jadącą rowerem, ranną zostawił w rowie i zbiegł z miejsca wypadku. Dziś Komenda Miejska Policji w Łomży informuje, że sprawca trafił na trzy miesiące do aresztu.

Przypomnijmy, dyżurny otrzymał zgłoszenie o potrąceniu nastolatki po godz. 19.00. Do zdarzenia doszło w Giełczynie, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzialając pomocy pokrzywdzonej 14-latce. Mężczyzna zjechał z drogi asfaltowej w polną dróżkę gdzie porzucił swój uszkodzony pojazd i ukrył się w pobliskim polu kukurydzy. Szybko został odnaleziony przez policjantów i zatrzymany. Okazało się, że 54-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Łomża trafił do policyjnego aresztu.

119-178767.jpg

Wczoraj usłyszał zarzuty. Dziś decyzją sądu na najbliższe trzy miesiące trafił do aresztu. 

200829104429.jpg
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę