Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 listopada 2020 napisz DONOS@

Zaginął 47-letni mieszkaniec Łomży

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 47-letniego mieszkańca miasta.

Mężczyzna, ostatni raz widziany był, niedaleko Zgorzelca przy granicy polsko-niemieckiej, w dniu 21 września 2020 roku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi – informują łomżyńscy policjanci na swojej stronie internetowej. 

Zaginiony to: Chiliński Kazimierz, lat 47, zamieszkały: Łomża,

Rysopis:173 cm wzrostu, oczy ciemne, szczupła budowa ciała, włosy krótko ścięte faliste – ciemne i siwe na skroniach, nos średni prostolinijny, uzębienie niepełne, uszy średnie lekko odstające, nosi okulary optyczne.

Ubrany był w: spodenki dresowe koloru szarego bez napisów, koszula z krótkim rękawem koloru granatowego bez napisów, buty sportowe koloru zielono-czarnego

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9 bądź telefonicznie pod numerem telefonu 47 717 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę