Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Zderzenie pojazdów na Legionów

Na skrzyżowaniu ul. Legionów i Przykoszarowej zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Jedna kierująca trafiła do szpitala. Utrudnienia w ruchu w tym miejscu.

Kilka minu po 18.00, na skrzyżowaniu ulic Legionów i Przykoszarowe,j doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący Oplem Astrą jadąc ul. Legionów w stronę centrum wjechał na czerwonym świetle i zderzył sie z jadącym prawidłowo Oplem Meriva, który z Legionów skręcał w lewo, w ul. Przykoszarową. Kierująca Merivą została przewieziona do szpitala. 

W tej chwili na miejscu trwają czynności policji. Ruch odbywa się, ale z utrudnieniami. Jeśli Państwo możecie ominąć tę część miasta, warto to zrobić.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę