Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@
Temat: domki ogrodowe

Drewniane domki ogrodowe - jakie są? co mają do zaoferowania?

Drewniane domki ogrodowe stają się coraz bardziej popularne za sprawą ich unikatowego designu oraz wielu korzyści, które zapewniają. O tym, dlaczego warto wybudować drewniany domek ogrodowy rozmawiamy z dyrektorem Eko Architektury, Przemysławem Balcewiczem. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem.

Panie Dyrektorze, dlaczego drewniane domki ogrodowe są takie popularne? Jak Pan myśli czego to zasługa?

Na popularność drewnianych domków składa się wiele czynników, jednak z pewnością jednym z nich jest większa świadomość ludzi. Zdają sobie oni sprawę z tego, jak ważne jest dbanie o naszą planetę oraz wybieranie ekologicznych rozwiązań, jak np. nasze drewniane domki ogrodowe. Ludzie chcą żyć ekologicznie, zdrowo oraz w zgodnie z natur. To zaś możliwe jest dzięki naszym domkom ogrodowym. Wiele osób pyta mnie na czym polega ta cała ekologiczność drewnianych domków. Wyjaśniam wtedy, że ekologiczny domek to taki, który jest energooszczędny, co w praktyce oznacza zmniejszenie kosztów ogrzewania i ochładzania pomieszczeń. W Eko Architekturze ekologiczność to jednak znacznie więcej. Zdecydowaliśmy się na mniejsze nakłady energetyczne i nakłady pracy podczas obróbki drewna. Używa także mniej metalowych elementów mocujących, co pozwala na zmniejszenie energii związanej z ich produkcją.

Panie Dyrektorze, wspominał Pan o tym, że ludzie chcą żyć w zdrowo. W jaki sposób drewniane domki są zdrowe?

Drewniane domki ogrodowe dbają zarówno o zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Wpływają one pozytywnie na kondycję naszego organizmu między innymi dlatego, że:

  • tworzą one zdrowe i kojące dla systemu nerwowego otoczenie,

  • naturalne olejki żywiczne podnoszą komfort oddychania,

  • drewno jako surowiec nie wywołuje alergii,

  • w drewnianym domku powietrze nie osusza się,

  • w domku nie ma wilgoci, a kurz nie unosi się,

  • kolor drewna pozytywnie oddziałuje na stan psychiczny człowieka.

Panie Dyrektorze, jaka jest cena drewnianych domków oraz jak szybko się je buduje?

Zadała Pani bardzo ważne pytanie, ponieważ naszą firmę cechuje atrakcyjna cena oraz szybki czas realizowania zamówień. Cena wybudowania drewnianego domku ogrodowego jest dużo niższa, niż ma to miejsce w przypadku wykorzystania innych materiałów budowlanych. Dokładny koszt jest zależny od wielkości domu. Nasza firma zawsze stara się dać Państwu najniższą cenę na rynku. Dbają o to nasi specjaliści, który stale monitorują tendencje na rynku nieruchomości. Jeśli chodzi o czas montażu, standardowe domki ogrodowe produkujemy w 2-3 tygodnie od momentu wpłacenia zaliczki. 

Panie Dyrektorze, proszę na zakończenie powiedzieć dlaczego nasi odbiorcy powinni wybrać drewniane domki ogrodowe właśnie w Eko Architekturze.

W naszej firmie dbamy o to, by klienci wybrali najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Dlatego też w standardzie oferujemy zestaw premium. Jako jedyni na rynku w zestawie posiadamy okna z szybami zespolonymi oraz najwyższego poziomu osprzęt okien i drzwi. Jako wiodący producent drewnianych domków, dokładnie rozumiemy potrzeby naszych klientów. Z tego powodu mogą stworzyć oni indywidualny projekt domku, a my go wykonamy. Ponadto, nasi graficy i projektanci pomagają stworzyć wymarzony projekt naszych klientów, a projektanci wnętrz wspomagają ich w zaplanowaniu przestrzeni. Nasze drewniane domki ogrodowe wyróżniają się na tle innych, dostępnych na rynku. Odróżnia je między innymi unikalny wygląd architektoniczny oraz design i ilość okien i drzwi. Więcej szczegółowych informacji o naszych domkach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w opisie poszczególnych modeli. 

Nasze domki dostępne są również we Francji:

Chalet PRO
https://chaletpro.fr/Produits/abris-de-jardin-et-pavillons
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE

tekst płatny

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę