Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Piotr Modzelewski – szefem PIS w Łomży?

Główne zdjęcie
Poseł Lech Kołakowski i Piotr Modzelewski, radny sejmiku

Dariusz Piontkowski, szef struktur PIS w Podlaskiem i Minister Edukacji powołał na Pełnomocnika Komitetu PiS Miasta Łomża Piotra Modzelewskiego, członka Zarządu Komitetu Miasta Łomża i jednocześnie radnego sejmiku województwa podlaskiego.

Decyzja Prezesa Prawa i Sprawiedliwości z dnia 17 września 2020 r. w sprawie zawieszenia Pełnomocnika Komitetu PiS Miasta Łomża Pana Lecha Kołakowskiego w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości, spowodowała, że struktury partii w Łomży straciły przewodniczącego zarządu -  pisze w przesłanym komunikacie Biuro Okręgowe PIS. - Konieczne stało się wyznaczenie pełnomocnika, który będzie dalej kierował pracami Komitetu. W zaistniałej sytuacji, Pełnomocnik Okręgu nr 24 Pan Dariusz Piontkowski powołał na Pełnomocnika Komitetu PiS Miasta Łomża Pana Piotra Modzelewskiego, członka Zarządu Komitetu Miasta Łomża i jednocześnie radnego sejmiku województwa podlaskiego.

Piotr Modzelewski ma 33 lata i jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz European Academy of Diplomacy w Warszawie. Od lat związany jest z partią Prawo i Sprawiedliwość. Zaczynał jako asystent posła Lecha Kołakowskiego (PiS). Na początku 2016 roku został zastępcą Wojewódzkiego Komendanta Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku, a od 1 stycznia 2018 roku jest zastępcą Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy odpowiedzialnym za inwestycje i remonty, zamówienia publiczne, logistykę oraz informatykę. W ostatnich wyborach parlamentarnych 2019 roku radny wojewódzki Marek Komorowski zdobył mandat Senatora i tym samym zwolnił miejsce, które w listopadzie 2019 roku zajął Piotr Modzelewski. 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę