Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Kompleksowe systemy alarmowe w sklepie Montersi.pl

W tym tekście chcemy przybliżyć działalność i ofertę sklepu Montersi.pl. To sklep internetowy, w którym znajdują się wszystkie urządzenie niezbędne do instalacji systemów alarmowych i monitoringu w domu lub w firmie. Dzięki różnorodnej ofercie i znanym markom z pewnością znajdziesz coś dopasowanego do swoich potrzeb.

Ogromny wybór marek, urządzeń i atrakcyjne ceny

Pod adresem Montersi.pl znajdziesz sklep, którego asortyment cechują konkurencyjne ceny i różnorodność dostępnych produktów. Katalog urządzeń dostępnych w sprzedaży obejmuje między innymi wszystkie komponenty, z pomocą których zainstalujesz system telewizji. Ponadto sklep oferuje inne urządzenia zabezpieczające, systemy przeciwpożarowe, alarmowe, a także automatykę do bram czy szlabanów. Dodatkowo w sklepie dostępne są urządzenia potrzebne do zainstalowania systemów kontroli dostępu, domofony, wideodomofony, sprzęt do nagłośnienia, elementy i systemy domów inteligentnych, urządzenia dla sieci LAN, systemy radiokomunikacji, systemy zasilania i przewody. Dodatkowo oferta sklepu Montersi obejmuje szafy RACK, akcesoria montażowe do oferowanych systemów, a także switche PoE do monitoringu IP.

Tysiące produktów w jednym miejscu

Co ważne, wszystkie wyżej wymienione systemy i urządzenia oferowane są w konkurencyjnych cenach. Sklep posiada asortyment wiele znanych marek, cenionych jako producenci wysokiej klasy sprzętu dla systemów bezpieczeństwa w budownictwie.

Koniecznie należy też podkreślić, że wszystko dostępne jest na jedno kliknięcie, w jednym miejscu. Nie wychodząc z domu, siedząc wygodnie przed komputerem, możesz skompletować indywidualny system alarmowy czy system monitoringu. Dzięki temu oszczędzacz nie tylko pieniądze, ale również czas. Opłata za przesyłkę jest jednorazowa, nie musisz jeździć samochodem po różnych sklepach elektronicznych i wypalać benzyny. Ponadto, sklep Montersi.pl posada własną bazę fachowców i doradców, którzy doradzają klientom w skompletowaniu systemu.

Urządzenia Satel i BCS w sklepie Montersi.pl

Warto dodać, że Montersi to od wielu lat oficjalny dystrybutor urządzeń Satel i BCS. Na przykład firma Satel to polski producent wysokiej jakości urządzeń spełniających światowe standardy, która znana jest też za granicą. W atrakcyjnych cenach możesz kupić urządzenia Satel w sklepie Montersi.pl. Np. urządzenia alarmowe, elementy automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, monitoringu, a także kontroli dostępu. Łącznie to ponad 400 produktów tej znanej marki.

Z kolei marki BCS nie trzeba nikomu przedstawiać. Urządzenia tego producenta są znane i cenione przed instalatorów systemów monitoringu. Pracownicy sklepu Montersi są specjalnie przeszkoleni w zakresie oferty BCS i mogą udzielić odpowiedzi na wiele pytań zadawanych przez klientów. W ofercie sklepu są również produkty innych renomowanych firm jak: Pulsar, Dahua Technology NICE, WIHA i wiele więcej.

Nie tylko najlepsze systemy alarmowe i urządzenia

Poza ogromną ofertą gotowych systemów i urządzeń, firma Montersi jest także wieloletnim organizatorem profesjonalnych szkoleń dla instalatorów. Obok doradztwa firma oferuje aż 19 kursów z zakresu instalacji urządzeń monitoringu, systemów alarmowych i wiele innych. Oferta szkoleń dostępna jest na stronie Montersi.pl, na której można też skorzystać z pomocy pracowników w firmy w zakresie doradztwa i oferty produktów.

tekst płatny

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę