Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zniknęła Toyota

Wczorajszej nocy sprzed domu na Osiedlu Maria skradziono Toyotę. Właściciel straty oszacował na 90 tys.

- Około godz. 7.00 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży pojazdu marki Toyota - potwierdza Urszula Brulińska w KMP w Łomży. Zdarzenie miało miejsce na Osiedlu Maria w Łomży. Samochód stał zaparkowany na podjeździe, ale za bramą. Rano własciciel stwierdził, że pojazdu nie ma w miejcu gdzie powinien stać i powiadomił policję. Auto było z 2017 roku, a właściciel straty oszacował na 90 tys. Trwają czynności policji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę