Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Stracili prawo jazdy za prędkość

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom. Mężczyźni ci przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

W piątkowy poranek na radar, łomżyńskich policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, natknął się, 23-latek z Łomży. Kontroli dokonano w Bożejewie, gdzie mężczyzna jechał z prędkością 112 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Był to jeden z 96 skontrolowanych kierujących, podczas piątkowych działań polegających na kaskadowym pomiarze prędkości. Wszystkich wykroczeń dotyczących łamania przepisów w tym zakresie było 72.

W sobotę, jako pierwszy do kontroli został poddany kierowca audi. 23-letni mieszkaniec Łomży, na Szosie do Mężenina przekroczył dozwoloną, w tym miejscu, prędkość o 55 km/h. Niespełna godzinę później, na ulicy Zawadzkiej został zatrzymany kierujący kią 57-latek, również z Łomży. Mężczyzna jechał z prędkością 103 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 53 km/h. Następnie, już w Śniadowie, policjanci z "drogówki" skontrolowali kierującego mondeo. 46-letni mieszkaniec Warszawy przekroczył tam prędkość o 59 km/h. Kolejnym zatrzymanym do kontroli za przekroczenie dozwolonej prędkości był jadący przez Miastkowo 43-latek. Mieszkaniec Łomży, został zatrzymany, po tym jak, swoją kią "pędził" przez miejscowość z predkością 118 km/h. Za popełnione wykroczenia drogowe mężczyznom zatrzymano prawa jazdy.

Miejsca kontroli drogowej zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę