Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Będą grzać

Dziś zostało włączone ogrzewanie dla mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa, od jutra ciepło zacznie płynąć także do bloków Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i bloków komunalnych administrowanych przez MPGKiM. „Włączenie ogrzewania nie oznacza, że od razu w mieszkaniach będzie ciepło” – podkreśla wiceprezes ŁSM Jerzy Brodziuk. - W środę zaczniemy włączać poszczególne bloki, a więc w czwartek wszędzie powinno być już ciepło.”

Brodziuk podkreśla, że ogrzewanie jest włączane, bo prognozy pogody zapowiadają do czwartku oziębienie. Jak dodaje, do dziś nie było takiej potrzeby, bo słońce w dzień nagrzewało pomieszczenia. „Muszę przyznać, że nawet nie było jeszcze wielu telefonów od mieszkańców z prośbą o włączenie ogrzewania” - dodaje.

Przypomnijmy, że ciepło do mieszkań w okolicznych miastach – Ostrołęce, Grajewie, czy Zambrowie płynie już od ubiegłego tygodnia.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę