Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek na obwodnicy Zambrowa

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Zablokowana jest obwodnica Zambrowa po porannym wypadku. Kierujący dacią najechał na tył pojazdu ciężarowego, po czym uderzył w barierki i zapalił się.

Zgłoszenie o wypadku policjanci otrzymali ok. godziny 7.15. Doszło do  niego na pasie prowadzącym od warszawy w kierunku Białegostoku.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dacią najechał na tył pojazdu ciężarowego, po czym uderzył w barierki i zapalił się. 
W wypadku ranny został pasażer dacii, który trafił do szpitala. 
Policjanci wyznaczyli objazd przez miasto Zambrów i szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowcy obu samochodów są trzeźwi. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę