Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragedia koło Sokół

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę wieczorem. Na drodze żwirowej, na terenie gminy Sokoły zderzyły się dwa motorowery. 15-letni kierowca jednego z nich zginął na miejscu.

Do wypadku doszło ok. 21.40. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 15-letni kierujący nieoświetlonym motorowerem, podczas wyprzedzania samochodu osobowego, zderzył się czołowo z innym nieoświetlonym motorowerem. Tym motorowerem kierował 16-latek. Niestety, w wyniku zdarzenia 15-latek zginął na miejscu, a 16-latek trafił do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę