Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dokonaliście niemożliwego...

Główne zdjęcie
Wiktor Grabowski z Kolna, na którego operację zebrano ponad 444 tysięcy złotych

- Nie ma słów, które wyrażą nasze podziękowania – mówią rodzice dwuletniego Wiktora Grabowskiego w Kolna dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania pieniędzy na operację chłopach w szpitalu w Linz w Austrii. - Dzięki setkom, a nawet tysiącom dobrych serc udało się zebrać prawie pół miliona złotych na ratującą życie operację serca. Jeszcze dwa tygodnie temu wątpiliśmy, czy uda się zebrać tak ogromną kwotę... Na naszych oczach dokonaliście niemożliwego!

- Mamy tylko 3 tygodnie na zebranie tych ogromnych pieniędzy… Jeśli nie zdążymy, dla mojego dziecka będzie już za późno. Błagam o ratunek! - pisała mama Wiktora rozpoczynając 31 marca zbiórkę ponad 400 tysięcy złotych na platformie Siepomaga. 
Wiktor urodził się z wadami serca, a dotychczasowe operacje, które przeszedł nie zlikwidowały problemu. Nadzieją dla Wiktora i walczących o jego życie rodziców jest operacja w austriackiej klinice w Linzu. Chłopiec ma ja przejść pod koniec kwietnia, bo dzięki datkom od tysięcy ludzi udało się zebrać potrzebne pieniądze. Pasek zbiórki na portalu Siepomaga zazielenił się w 100% przez niespełna dwa tygodnie. Dzięki Wam chłopiec już za półtorej tygodnia wyjedzie wraz z rodzicami do Austrii, aby stoczyć decydującą walkę o swoje życie. Operacja zaplanowana jest na 30 kwietnia.
- Nie ma słów, które wyrażą nasze podziękowania. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do walki Wiktorka o zdrowe serduszko. Jeszcze dwa tygodnie temu wątpiliśmy, czy uda się zebrać tak ogromną kwotę... na naszych oczach dokonaliście niemożliwego! Bądźcie z nami sercem i wspierajcie nas modlitwą w tym decydującym dla nas czasie - mówią rodzice Wiktora.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę