Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Paszkowski zapowiada dostawę do Łomży „tysiąca kombinezonów i maseczek ochronnych”

To jest przykre. Wojewoda Paszkowski nie przyjechał do szpitala, ale filmik nagrał... W poniedziałek wieczorem na profilu facebookowym PUW opublikowano filmik „dwóch bohaterów”. W drugiej części wystąpienia wojewoda odnosi się do przekształcenia szpitala w Łomży w szpital zakaźny do walki z koronawirusem. - Państwo macie świadomość, że ta decyzja wywołuje rożnego rodzaju kontrowersje, nawet protesty, ale chciałbym zakomunikować, że szpital nie został pozostawiony sam... - stwierdza Paszkowski i zapowiada dostawę „tysiąca kombinezonów i maseczek ochronnych”.

W filmiku udział biorą wojewoda Bohdan Paszkowski oraz zastępca dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku Pawła Buczko. Trudno to nawet skomentować, zważywszy, że to wojewoda podjął decyzję,  że szpitalem zakaźnym ds. koronowirusa w województwie będzie szpital w Łomży, a nie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku i w związku z tym jego wizyty w szpitalu od kilku dni domagają się wszyscy pracownicy łomżyńskiego szpitala. Do nich wojewoda przyjechać nie chce. Oto co chciał powiedzieć za pośrednictwem Facebooka. Wycieliśmy tylko to, co dotyczy szpitala w Łomży.

 

Cały filmik możesz zobaczyć: Tu

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę