Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Mandaty przed szpitalem

6 mandatów karnych, 1 wniosek do sądu o ukaranie i 9 pouczeń to – według Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku środki jakie zastosowali policjanci w trakcie porannej demonstracji mieszkańców przeciwko przekształceniu łomżyńskiego szpitala w szpital zakaźny do walki z koronawirusem.

Jak przekazał Marcin Gawyluk z KWP w Białymstoku w związku ze spontanicznym zgromadzeniem przed szpitalem w Łomży policjanci reagowali na wykroczenia takiej jak używanie sygnału dźwiękowego niezgodnie z przepisami, wykrzykiwanie wulgaryzmów czy korzystanie z telefonu podczas jazdy. 

W przedwieczornym komunikacie Gawryluk podawał,  że przed szpitalem już nikt nie gromadzi się ale policjanci cały czas w rejonie placówki pełnią służbę.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę