Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Egzaminy na prawko zawieszone na tygodnie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowe w Łomży zawiesił od dziś przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy – teoretycznych i praktycznych. - Egzaminy na razie są zawieszone do 27 marca, ale wszystko wskazuje na to, że zawieszenie potrwa do świat Wielkanocnych – mówi Mirosław Oliferuk, dyrektor WORD Łomża.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowe w Łomży codziennie obsługiwał od 150 do 200 osób, które chciały zdobyć uprawnienia do jazdy samochodami, traktorami czy motorami. Teraz wszystkie egzaminy zostały zawieszone. Motywowane jest to troską o zdrowie egzaminatorów i egzaminowanych, w obawie przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Decyzja o zawieszeniu egzaminów zapadła po spotkaniu z marszałkiem województwa Arturem Kosicki. Jak zaznacza dyrektor łomżyńskiego WORD-u w tej placówce jest to od dziś, a w Białymstoku i Suwałkach ma nastąpić od jutra.
- Przypuszczam, że do końca tygodnia wszystkie WORD-y w Polsce podejmą takie same decyzje – dodaje Mirosław Oliferuk. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę