Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Litwini bez koronawirusa

- Ustały powody z których policjanci z Zambrowa wczoraj zostali objęci nadzorem epidemiologicznym – mówi nadkomisarz Tomasz Krupa, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. „Nadzór” wobec sześciu policjantów wprowadzono po tym, gdy kierowca litewskiego busa, który wczoraj rano uderzył w bariery energochłonne przy obwodnicy Zambrowa, podczas wykonywania z nim czynności w zambrowskiej komendzie stwierdził, że źle się czuje.

Litwin i jego ranny pasażer, trafili do szpitala w Łomży, gdzie oczekiwali na wyniki testów na obecność koronawirusa. Litwini wracali z Niemiec.
- Wszystkie okoliczności, o których opowiadał policjantom wskazywały na to, że istnieje duże prawdopodobieństwo na to, że może być zarażony koronawirusem - wyjaśniał wczoraj przed wieczorem rzecznik KWP uzasadniając objęcie sześciu policjantów z zambrowskiej komendy nadzorem sanitarnym.  

Z dzisiejszej porannej wypowiedzi rzecznika policji wynika, że wykonane na Litwinach testy najwyraźniej nie wykazały zakażenia koronawirusem Covid-19. Tomasz Krupa podaje, że „ustały powody, z których policjanci z Zambrowa wczoraj zostali o objęci nadzorem epidemiologicznym” i że wszyscy oni mogą już normalnie wrócić do pracy.

W związku z podejrzeniem zachorowania na koronawirusa wczoraj wieczorem w województwie  podlaskim 5 osób było hospitalizowanych, a 4 inne objęto kwarantanną. Nadzorem epidemiologicznym było objętych blisko 300 osób. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę