niedziela, 18 sierpnia 2019 napisz DONOS@

Granice obwodów głosowań w Łomży

Wybory do Sejmu i Senatu RP - 25 września 2005

Obwód głosowania nr 1
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży
ul. Kierzkowa 7, tel. 2162752
ulice: Boczna, Górna, Kierzkowa, Łagodna, Marynarska, Nowa, Plac Niepodległości, Projektowana, Gen. Władysława Sikorskiego od Zawadzkiej do końca (od nr 295 i od nr 246), Stara, Stroma, Szosa Zambrowska, Franciszka Szymańskiego, Wąska, Wincentego Witosa, Zdrojowa.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
1/ Andrzej Kosyk
2/ Jacek Duda
3/ Danuta Kneć
4/ Bogdan Jemielity
5/ Donata Bilewska
6/ Jolanta Łapińska
7/ Jan Rybakiewicz
8/ Michał Borowski
9/ Wojciech Życzkowski
10/ Bartłomiej Zawistowski
11/ Janina Czerepowicz

Obwód głosowania nr 2
siedziba: Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży,
ul. M. Kopernika 16, tel. 2166263
ulice: Mikołaja Kopernika, oś. Bohaterów Monte Cassino, Polowa (od Al. Legionów od nr 1 do nr 39 i od nr 2 do nr 16), Gen. Władysława Sikorskiego od Al. Legionów do Zawadzkiej (od nr 239 do nr 293 i od nr 178 do nr 230), Zawadzka (od Szosy Zambrowskiej do Gen. Władysława Sikorskiego od nr 6 do nr 42 i od nr 11a do nr 23).

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
1/ Jan Paweł Wejs
2/ Aneta Chojnowska
3/ Marian Grzymała
4/ Alicja Aleksandra Rogowska
5/ Danuta Żukowska
6/ Katarzyna Supińska
7/ Milena Kuc
8/ Dorota Bogusz
9/ Urszula Trzaska
10/ Teresa Bagan
11/ Bożena Milewska

Obwód głosowania nr 3
siedziba: Zespół Szkół Drzewnych Nr 9 w Łomży
ul. Aleja Legionów 9, tel. 4735306
ulice: Al. Legionów od początku do ul. Gen. Władysława Sikorskiego (od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 36a), Plac Papieża Jana Pawła II, Plac Pocztowy, Polowa od
Al. Legionów do Wojska Polskiego (od nr 45 do nr 65 i od nr 18 do nr 26), Sadowa, Henryka Sienkiewicza, 3 Maja, Wojska Polskiego (od początku do ul. Zygmunta Glogera od nr 4 do nr 8a i od nr 11 do nr 39).

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
1/ Marzena Chojnowska
2/ Marek Jan Świętochowski
3/ Dorota Rózio
4/ Ewa Korytkowska
5/ Janusz Robert Jastrzębski
6/ Sebastian Grodzki
7/ Janina Karpińska
8/ Jan Długozima
9/ Klara Bukowska
10/ Bożena Leończak
11/ Elżbieta Pikulińska

Obwód głosowania nr 4
siedziba: Stowarzyszenie EDUKATOR, Przedszkole Niepubliczne „Mały Artysta” w Łomży
ul. Wojska Polskiego 29, tel. 2163045
granice: ulice: Marii Skłodowskiej Curie, Romana Dmowskiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
1/ Maria Gągała
2/ Elżbieta Toczyłowska
3/ Jan Puciłowski
4/ Marek Plona
5/ Anna Chrzanowska
6/ Piotr Czajkowski
7/ Andrzej Karpiński
8/ Franciszek W. Kozikowski
9/ Mirosława Jankowska
10/ Tomasz Nidzgorski
11/ Izabela Klimczak

Obwód głosowania nr 5
siedziba: Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Łomży, ul. Bernatowicza 4, tel. 2163717
granice: ulice: Feliksa Bernatowicza, Kanalna, Stacha Konwy, Łąkowa, Nadnarwiańska, Piękna.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
1/ Gabriela Fedor
2/ Zbigniew Brzósko
3/ Michał Jurczuk
4/ Henryk G. Choromański
5/ Elżbieta Wróblewska
6/ Piotr K. Jastrzębski
7/ Agnieszka Rzodkiewicz
8/ Elżbieta Piwowarska
9/ Ewa Powichrowska
10/ Adam Wójcik
11/ Barbara Wykowska

Obwód głosowania nr 6
siedziba: I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
ul. Plac Kościuszki 3, tel. 2162750
ulice: Długa, Dworna od Al. Legionów do Giełczyńskiej (od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 22), Jatkowa, Kolegialna, Krótka, Plac Tadeusza Kościuszki, Pocztarska, Rządowa, Zjazd, Zamiejska.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
1/ Wioletta Młodzianowska
2/ Marianna Ruszczyk
3/ Piotr Gełgut
4/ Katarzyna Bęczkowska
5/ Elżbieta Chrostowska
6/ Elżbieta Kapusta
7/ Elzbieta Wysocka
8/ Kamil Krukowski
9/ Katarzyna Życzkowska
10/ Klaudia Sobolewska
11/ Józef Przybylski

Obwód głosowania nr 7
siedziba: III Liceum Ogólnokształcące w Łomży
ul. Senatorska 13, tel. 2166720
ulice: Dworna od Giełczyńskiej do Gen. Władysława Sikorskiego (od nr 35 do nr 89 i od nr 22c do nr 62), Farna, Giełczyńska, Jana z Kolna, Kapucyńska, Kaznodziejska, Krzywe Koło, Plac Zielony, Radziecka, Rybaki, Senatorska, Stary Rynek, Szkolna, Woziwodzka, Zatylna, Zielona, Żydowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
1/ Kazimierz Zyskowski
2/ Dariusz Durzyński
3/ Dorota Nagórska
4/ Emilia Jackowska
5/ Katarzyna Kupiec
6/ Marek Chrostowski
7/ Jarosław Topczewski
8/ Agnieszka Kozikowska
9/ Kamil Pieńkowski
10/ Grażyna Dardzińska
11/ Urszula Chętnik

Obwód głosowania nr 8
siedziba: Gimnazjum Publiczne Nr 3 w Łomży
ul. M.Skłodowskiej Curie 5, tel. 2150342
ulice: Chabrowa, Kaktusowa, Kwiatowa, Makowa, Różana, Gen. Władysława Sikorskiego od Wojska Polskiego do Al. Legionów (od nr 101 do nr 233 i od nr 118 do nr 170C), Wojska Polskiego od Zygmunta Glogera do Gen. Władysława Sikorskiego (od nr 10 do nr 36 i od nr 41 do nr 93)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
1/ Maria Danowska
2/ Anna Plona
3/ Zbigniew Duda
4/ Wioletta Skaradzińska
5/ Małgorzata Anna Trompa
6/ Małgorzata Kalinowska
7/ Józef Konert
8/ Zygmunt Borowy
9/ Małgorzata Ostrowska
10/ Paweł Doboszewski
11/ Danuta Rainko

Obwód głosowania nr 9
siedziba: Nadleśnictwo Łomża
ul. Nowogrodzka 60, tel. 2164582
ulice: Beztroska, Bliska, Kanarkowa, Księżycowa, Malinowa, Miła, Nowogrodzka od Adama Chętnika do końca (od nr 29 i od nr 46), Obrońców Łomży, Partyzantów, Pogodna, Promienna, Przyjaźni, Przytulna, Ptasia, Radosna, Gen. Władysława Sikorskiego od początku do Wojska Polskiego (od nr 1 do nr 97 i od nr 2 do nr 116), Słowikowa, Spacerowa, Szczęśliwa, Szeroka, Uśmiechu, Wyzwolenia, Zabawna, Zaciszna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9
1/ Beata Śliwowska
2/ Jarosław Kozłowski
3/ Róża Truszkowska
4/ Andrzej Narewski
5/ Anna Maria Godlewska
6/ Małgorzata Chrostowska
7/ Eugeniusz Mioduszewski
8/ Alina Walewska
9/ Grzegorz Staniurski
10/ Joanna Żelazna
11/ Antoni Kiełczewski

Obwód głosowania nr 10
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży
ul. Polna 40a, tel. 2162038
ulice: Bartnicza, Dobra, Harcerska, Jednaczewska, Kaczeńców, Janusza Korczaka, Kręta, Kurpiowska, Lipowa, Leśna, Waleriana Łukasińskiego, Miodowa, Opłotki, Stanisława Ogrodnika, Wiśniowa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10
1/ Sławomira Zalewska
2/ Grażyna Gardocka
3/ Grażyna Sarnacka
4/ Kazimierz Rydzewski
5/ Agnieszka Pogroszewska
6/ Sylwester Sawicki
7/ Radosław Samselski
8/ Wiesław Tadeusz Adamczyk
9/ Anna Janewicz
10/ Edyta Modzelewska
11/ Irena Janczewska

Obwód głosowania nr 11
siedziba: Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ
w Łomży,ul. Wojska Polskiego 161,
tel. 2166239
ulice: Akacjowa, Bawełniana, Browarna, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Głogowa, Jesionowa, Jodłowa, Leona Kaliwody, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Lniarska, Meblowa, Modrzewiowa, Piaski, Podleśna, Poznańska od początku do wiaduktu (od nr 3 do nr 69 i od nr 2 do nr 76), 33 Pułku Piechoty, Sosnowa, Świerkowa, Tkacka, Bronisława Wesołowskiego, Włókiennicza, Wiązowa, Wojska Polskiego od rzeki Łomżyczki do końca (od nr 155 i od nr 122), Zielna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11
1/ Zbigniew Jakubowski
2/ Izabela Zapert
3/ Tomasz Matczak
4/ Zdzisława Nosek
5/ Wiesław Komorowski
6/ Witold Kamiński
7/ Barbara Zalewska
8/ Grażyna Dworakowska
9/ Kamil Składanek
10/ Anna Zaremba
11/ Janusz Mieczkowski

Obwód głosowania nr 12
siedziba: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji
Zakład Budżetowy w Łomży,
ul. Spokojna 9, tel. 2160334
ulice: Cicha, Cegielniana, Fabryczna, Jasna, Kwadratowa, Krzywa, Łączna, Nowoprojektowana, Piaskowa, Poprzeczna, Al. Józefa Piłsudskiego od Spokojnej do Al. Legionów (od nr 34 do nr 88 i od nr 105 do nr 135), Rzemieślnicza, Spokojna, Wesoła od początku do Wojska Polskiego (od nr 1 do nr 95 i od nr 2 do nr 52), Żabia

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12
1/ Józef Bronakowski
2/ Henryk Karwowski
3/ Agnieszka Truszkowska
4/ Sławomir Konopka
5/ Wiesława Myślińska
6/ Marek Barczewski
7/ Krystyna Sobieska
8/ Stanisław Cukrowski
9/ Krzysztof Tyszka
10/ Tomasz Myśliński
11/ Bogusław Szczech

Obwód głosowania nr 13
siedziba: Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego S.A w Łomży,
ul. Poznańska 121, tel. 2184404
ulice: Bazowa, Kraska, Kolibrowa, Krucza, Magazynowa, Mała Kraska, Pawia, Poligonowa, Przemysłowa, Strusia, Poznańska od wiaduktu do końca (od nr 73 i od nr 82)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13
1/ Zofia Kruszewska
2/ Jerzy Żelazny
3/ Emilia Jasińska
4/ Anna Mierzejewska
5/ Grzegorz Malski
6/ Maria Obrycka
7/ Wojciech Dobrowolski
8/ Leszek Gołaszewski
9/ Mateusz Dworakowski
10/ Anna Malinowska
11/ Anna Matus

Obwód głosowania nr 14
siedziba: Stowarzyszenie „EDUKATOR” Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Słoneczko”, ul. Spółdzielcza 74,
tel. 2182845
ulice: Władysława Broniewskiego, Juliusza Słowackiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14
1/ Marcin Kruszewski
2/ Ewa Grochowska
3/ Małgorzata Brzezińska
4/ Anna Korotkiewicz
5/ Janina Trzaska
6/ Genowefa Boryszewska
7/ Teresa Kacprzyk
8/ Robert Bognacki
9/ Krystyna Chojnowska
10/ Maciej Truchel
11/ Bogusława Cymek

Obwód głosowania nr 15
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łomży,
ul. Adama Mickiewicza 6, tel. 2185043
ulice: Al. Legionów od Gen. Władysława Sikorskiego do końca (od nr 21 i od nr 38), Dworcowa, Ks. Kardynała Wyszyńskiego, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Spółdzielcza

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15
1/ Anna Nowicka
2/ Stefan Olszewski
3/ Agnieszka Garbulska
4/ Jadwiga Dębska
5/ Alicja Jurkowska
6/ Wojciech Ołtarzewski
7/ Bożęna Markowska
8/ Krzysztof Waniewski
9/ Paweł Siekierski
10/ Katarzyna Maria Plona
11/ Hanna Kicała

Obwód głosowania nr 16
siedziba: Niepubliczne Nauczycielskie Kolegium
Języków Obcych w Łomży,
ul.Władysława Reymonta 4, tel. 4732366
ulice: Józefa Bema, Fryderyka Chopina, Władysława Reymonta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16
1/ Lucyna Babowicz
2/ Alicja M. Jamiołkowska-Kępczyńska
3/ Danuta Jarota
4/ Elżbieta Wilimczyk
5/ Wanda Szewczyk
6/ Jadwiga Sosnowska
7/ Beata Bagińska
8/ Iwona Wilczewska
9/ Joanna Augustyniak
10/ Marta Rogińska
11/ Maria Jolanta Szmyt

Obwód głosowania nr 17
siedziba: Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży
ul. Władysława Reymonta 9, tel. 2184439
ulice: Leopolda Staffa, Stefana Żeromskiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17
1/ Sebastian Rećko
2/ Tadeusz Grochowski
3/ Barbara M. Kossakowska
4/ Elżbieta Narolewska
5/ Waldemar Sawicki
6/ Zbigniew Szewczyk
7/ Halina Trzcinka
8/ Dorota Kowalewska
9/ Anna Skiepko
10/ Zenon Krysiewicz
11/ Paulina Katarzyna Żebrowska

Obwód głosowania nr 18
siedziba: Przedszkole Nr 9 w Łomży,
ul. Bolesława Prusa 11a, tel. 2188293
ulica Bolesława Prusa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18
1/ Agnieszka Malinowska
2/ Lech Śleszyński
3/ Mirosława Kotlewska
4/ Alicja Gełgut
5/ Agata Tyszka
6/ Edward Stypułkowski
7/ Alicja Suproń
8/ Maria Piątek
9/ Anna Brulińska
10/ Łucja Krysiewicz
11/ Barbara Piotrowska

Obwód głosowania nr 19
siedziba: Świetlica ŁSM w Łomży, ul. Konstytucji 3 Maja 2, tel. 2152638
ulice: Al. Józefa Piłsudskiego od Al. Legionów do Zawadzkiej (od nr 14 do nr 32 i od nr 35 do nr 103), Jędrzeja Śniadeckiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19
1/ Bożena Być
2/ Jolanta Faryna
3/ Aneta Liniewska
4/ Sławomir Śledziewski
5/ Stanisław Grzymała
6/ Ryszard Boryszewski
7/ Danuta Lipińska
8/ Monika Dzbeńska
9/ Grażyna Pieścik
10/ Szymon Iwaszkiewicz
11/ Teresa Jolanta Dobrzycka

Obwód głosowania nr 20
siedziba: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
ul. St. Małachowskiego 4, tel. 2190111
ulice: Konstytucji 3 Maja, Stanisława Małachowskiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20
1/ Renata Rutkowska
2/ Urszula Szostak
3/ Edyta Śledziewska
4/ Krzysztof Kneć
5/ Izabela Ptaszyńska
6/ Magda Murach
7/ Anna Adrianna Olszewska
8/ Maria Prokopowicz
9/ Urszula Nadolna
10/ Marek Czech
11/ Mirosława Wiśniewska

Obwód głosowania nr 21
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży
ul. J.U.Niemcewicza 17, tel. 2189010
ulice: Hugona Kołłątaja, Przykoszarowa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21
1/ Dariusz Jasionkowski
2/ Teresa Szabłowska
3/ Henryka Krystowczyk
4/ Renata Dębska
5/ Jerzy Jankowski
6/ Seweryn Grzymała
7/ Katarzyna Prosińska
8/ Maria Przestrzelska
9/ Monika Przeździecka
10/ Ewelina Kondratiuk
11/ Celina Lipińska

Obwód głosowania nr 22
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży
ul. J. U. Niemcewicza 17, tel. 2189010
ulice: Juliana Ursyna Niemcewicza, Szosa do Mężenina, Oś. Zawady Przedmieście (Chmielna, Działkowa, Tęczowa, Wiosenna, Zawady Przedmieście, Żytnia)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22
1/ Elżbieta Gawrych
2/ Piotr Szabłowski
3/ Adrzej Kowalski
4/ Barbara Gronostajska
5/ Beata Kalinowska
6/ Mariusz Chrzanowski
7/ Zbigniew Prosiński
8/ Katarzyna Jastrzębska
9/ Emilia Olszewska
10/ Marta Rogińska
11/ Jerzy Włodkowski

Obwód głosowania nr 23
siedziba: Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej
„Perspektywa” w Łomży, ul. Kazańska 1 tel. 2186338
ulice: Hipokratesa, Kasztelańska nr 2, 6, 8, por. Łagody, Al. Józefa Piłsudskiego (od początku do ul. Zawadzkiej od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 12), Sybiraków, Talesa z Miletu

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23
1/ Kazimierz Święciński
2/ Łukasz Mikołajczyk
3/ Urszula Zieleń
4/ Bożena Szypulska
5/ Elżbieta Zapert
6/ Irena Stokowska
7/ Ewa Rogowska
8/ Katarzyna Macko
9/ Joanna Konopka
10/ Barbara Gębusiak
11/ Aldona Zientalska

Obwód głosowania nr 24
siedziba: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Perspektywa”
w Łomży, ul. Kazańska 1 tel. 2186338
ulice: Kazańska, Rycerska 2

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24
1/ Mirosław Narolewski
2/ Elżbieta Jarota
3/ Grażyna Piaścik
4/ Danuta Łukaszewska
5/ Robert Lipiński
6/ Monika Kowalczyk
7/ Karolina Wioletta Konert
8/ Marcin Sobociński
9/ Paweł Szwajorek
10/ Jerzy Tarczewski
11/ Danuta Tryc

Obwód głosowania nr 25
siedziba: Przedszkole Nr 10 w Łomży
ul. Ks. Anny 12 , tel. 2188484
ulice: Księcia Janusza I – bloki 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Zawadzka (od Gen. Władysława Sikorskiego do końca)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25
1/ Wioletta Narolewska
2/ Zbigniew Kowalewski
3/ Anna Lipińska
4/ Henryk Serafiński
5/ Tadeusz Marian Kurkowski
6/ Jacek Przestrzelski
7/ Paulina Chrościelecka
8/ Marcin Chrapowicz
9/ Marta Brulińska
10/ Bogdan Duchnowski
11/ Aneta Piotrowska

Obwód głosowania nr 26
siedziba: Przedszkole Nr 10 w Łomży
ul. Ks. Anny 12 , tel. 2188484
ulice: Księcia Janusza I – bloki 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 i numery domów 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, Mazowiecka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26
1/ Małgorzata Chrząstowska
2/ Andrzej Jarota
3/ Beata Lipińska
4/ Mirosława Walewska
5/ Wanda Mężyńska
6/ Edyta Ejsmont
7/ Tadeusz Żelazny
8/ Stefania Krystyna Kaliszewska
9/ Ewelina Skiepko
10/ Beata Sobolewska
11/ Ewa Gierłowska

Obwód głosowania nr 27
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
ul. Ks. Anny 18 tel. 2188246
ulice: Kasztelańska nr 1 i 4, Księżnej Anny – bloki 22, 23, 23A, 25 i 25A, Rycerska nr 1a, 1b, 1c, 1d, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 10,16

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27
1/ Radosław Skopek
2/ Mariusz Kowalewski
3/ Beata Łodyżyńska-Kościelska
4/ Aneta Chętnik
5/ Dorota Danuta Kozicka
6/ Małgorzata Kułaga
7/ Dorota Przestrzelska
8/ Marta Modzelewska
9/ Ewa Olkowska
10/ Izabela Białobrzeska
11/ Krzysztof Domalewski

Obwód głosowania nr 28
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
ul. Ks. Anny 18 tel. 2188246
ulice: Księżnej Anny z wyłączeniem bloków nr 22, 23, 23A, 25 i 25A

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28
1/ Sylwia Pieńkowska
2/ Aldona Szurna
3/ Aneta Koszykowska
4/ Bożena Zabielska
5/ Grażyna Mieczkowska
6/ Małgorzata Grażyna Kujawa
7/ Anna Konert
8/ Marcin Cichocki
9/ Katarzyna Kadłubowska
10/ Adam Augustyniak
11/ Tadeusz Trepanowski

Obwód głosowania nr 29
siedziba: Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 w Łomży
ul. Nowogrodzka 4, tel. 2165764
ulice: Adama Chętnika, Edwarda Ciborowskiego, Zygmunta Glogera, Raginisa, Nowogrodzka (od początku do ul. Adama Chętnika – od nr 1 do nr 27a i od nr 2 do nr 44), Ogrodowa, Wiejska, Żwirki i Wigury

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29
1/ Krzysztof Kruszewski
2/ Maria Skaradzińska
3/ Bożena Łępicka
4/ Karol Łupiński
5/ Justyna Gruszweld
6/ Dorota Bobrow
7/ Janusz Nowicki
8/ Hieronim Sobociński
9/ Hanna Toczko
10/ Sebastain Żelazny
11/ Barbara Brzezińska

Obwód głosowania nr 30
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 5
w Łomży, ul. Polna 40a, tel. 2162038
ulice: Piwna, Polna, Prosta, Kazimierza Pułaskiego, kpt. Franciszka Skowronka, Stanisława Staszica, Strażacka, Strojna, Strzelców Kurpiowskich, Mariana Wojciecha Śmiarowskiego, Wesoła od Wojska Polskiego do końca (od nr 101 i od nr 54), Bohdana Winiarskiego, Wojska Polskiego od Gen. Władysława Sikorskiego do rzeki Łomżyczki (od nr 95 do nr 153 i od nr 38 do nr 120), Wronia, Zgody, Żurawia, Żwirowa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30
1/ Elżbieta Drągowska
2/ Wioletta Truszkowska
3/ Beata Plona
4/ Adam Korytkowski
5/ Dorota Sokołowska
6/ Ewelina Trzcinka
7/ Emilia Chełstowska
8/ Renata Narewska
9/ Izabela Sierzputowska
10/ Bogdan Majewski
11/ Danuta Karwowska

Obwód głosowania nr 31
siedziba: Szpital Wojewódzki im. Kard. Stefana
Wyszyńskiego w Łomży, ul. Piłsudskiego 11, tel. 4733510
Szpital Wojewódzki im. Kard. St. Wyszyńskiego w Łomży

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 31
1/ Urszula Serafińska
2/ Ewa Borawska
3/ Maria Kotowska
4/ Tomasz Czyżewski
5/ Wojciech Wieczorek
6/ Grzegorz Macko
7/ Agnieszka Dąbrowska
8/ Tadeusz Dzbeński
9/ Rafał Wilczewski
10/ Jolanta Buczkowska
11/ Krystyna Chrzanowska

Obwód głosowania nr 32
siedziba: Szpital Wojewódzki im. Kard.Stefana
Wyszyńskiego w Łomży, ul. M. Skłodowskiej Curie 1, Pawilon Zakaźny
tel. 4733757
Szpital Wojewódzki im. Kard. St. Wyszyńskiego w Łomży - Pawilon Zakaźny

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 32
1/ Elżbieta Powichrowska
2/ Paweł Przyborowski
3/ Emilia Szabłowska-Gnap
4/ Wojciech Dołgoszej
5/ Dariusz Czytowski
6/ Łukasz Dworakowski
7/ Anna Prószyńska
8/ Danuta Kamińska
9/ Stanisław Łapiński
10/ Michał Skiepko
11/ Barbara Kuśmirek

Obwód głosowania nr 33
siedziba: Dom Pomocy Społecznej w Łomży,
ul. Polowa 39 tel. 2165252
Dom Pomocy Społecznej w Łomży

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 33
1/ Ryszard Kolasiński
2/ Krzysztof Rogowski
3/ Małgorzata Duda
4/ Piotr Stokowski
5/ Dariusz Boryszewski
6/ Marta Just
7/ Alicja Teresa Leszczyńska
8/ Halina Dąbrowska
9/ Ewa Rogińska
10/ Marianna Tarczewska
11/ Agnieszka Śledziewska
190726023556.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę