Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Rekordzistka nietrzeźwości

Ponad 2 i pół promila alkoholu miała w sobie 34-letnia kobieta, która usiłowała jechać samochodem. Kobieta była jedną z trójki pijanych kierowców, którzy wczoraj wpadli w ręce łomżyńskich policjantów. Wszyscy stracili prawo jazdy, a jak jest to dolegliwa kara przekonał się 65-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Tym razem jechał trzeźwy, ale grozi mu więzienie, bo za kierownicę wsiadł pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów.

Pijana 34-latka wpadła w Miastkowie niespełna kwadrans po godzinie 8. rano. Kobieta jechała oplem corsa mając w sobie  niemal 2,6 promila alkoholu. To wczorajsza rekordzistka nietrzeźwości – podaje Tomasz Krupa rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.

Okazuje się, że nie tylko ona zdecydowała się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu. Około 11.25 na Szosie Zambrowskiej w Łomży zatrzymano 51-letniego kierowcę BMW, który prowadził auto mając w sobie 0,33 promila alkoholu. O 20.20 w Śniadowie  w ręce policji wpadł 62-latek, który jechał oplem astrą mając 1,4 promila alkoholu. 

Cała trójka od razu straciła prawa jazdy, a z wczorajszej jazdy na dwóch gazach będzie tłumaczyła się przed sądem. Konsekwencje jazdy pod wpływem alkoholu są bardzo dokuczliwe. Wczoraj przekonał się o tym 65-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Zastał zatrzymany do rutynowej kontroli na ul. Zjazd w Łomży. Był trzeźwy, ale w trakcie sprawdzania w policyjnych systemach wyszło na jaw, że już wcześniej sąd wobec niego zastosował karę w postaci zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym. To także przestępstwo za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę