Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pożar w Czarnocinie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Cztery jednostki straży pożarnej walczą z pożarem budynku gospodarczego w Czarnocinie koło Piątnicy. Na szczęście nie ma poszkodowanych ludzi, ani zwierząt.

Pożar murowanego budynku strażakom zgłoszono kwadrans przed godziną 8. Oficer dyżurny Komedy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży zadysponował na miejsce cztery jednostki ratowniczo-gaśnicze. Sytuacja jest już opanowana. Strażacy podają, że brak jest osób poszkodowanych, nie ma także zagrożenia przeniesienia się ognia na sąsiednie zabudowania. Płonący budynek wykorzystywany był jako składzik na stare meble czy węgiel.

Na razie nie wiadomo co mogło spowodować pojawianie się w nim ognia. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę