Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Tragiczna sobota

21-letni mężczyzna zginął w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło za Śniadowem. Kierowany przez niego volkswagen na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka zderzył się z ciężarówką iveco. Droga jest zablokowana. Niestety to niejedyna sobotnia tragedia. Kilka godzin wcześniej 68-latek w Łomży popełnił samobójstwo.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło około godziny 21. Z pierwszych informacji wynika, że jadący w kierunku Ostrowi Mazowieckiej volkswagen prawdopodobnie wyjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się z jadącą w kierunku Łomży ciężarówką iveco. Po zderzeniu oba samochody wypadły z drogi, przy czym volkswagen miał dachować i zatrzymać się około 60 metrów dalej. Kierowca ciężarówki, która wpadła do rowu, ze zdarzenia wyszedł bez większych obrażeń. Kierowcę volkswagena ratownicy odnaleźli poza pojazdem. Najprawdopodobniej wypadł gdy samochód dachował. Niestety jego stan był bardzo ciężki. Pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji mężczyzna zmarł.
Na miejscu wypadku pracują jeszcze ekipy strażaków ratowników i policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać szczegółowo przebieg wypadku. Droga wojewódzka nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka jest w tej chwili całkowicie zablokowana. 
 
To było drugie tragiczne zgłoszenie, które w sobotę odebrali ratownicy z Łomży. Około godziny 15.30 zostali wezwani do jednego z domów przy ul. Szerokiej w Łomży, gdzie na własne życie targnął się 68-latek. Mężczyzna miał się powiesić. Jako pierwsi na miejsce dotarli ratownicy ze straży pożarnej. Niestety pomimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę