Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczne skrzyżowanie

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu, do którego doszło po godzinie 12. w okolicy skrzyżowania ul. Zawadzkiej z Sybiraków. Ford zderzył się tu z suzuki. Na szczęście obrażenia, których doznał kierowca forda nie są poważne.

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej z winy kierowcy forda, który wyjeżdżając z ul. Sybiraków chciał przejechać na osiedle po drugiej stronie ul. Zawadzkiej. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy suzuki vitara jadącemu ul. Zawadzką od Ronda Solidarności w kierunku Zawad. Kierowca vitary nie zdążył wyhamować i uderzył w bok forda, na wysokości drzwi kierowcy. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, na szczęście okazało się, że obrażenia, których doznał kierowca forda nie są poważne. Policja zdarzenie kwalifikuje jako kolizję drogową. 

Tymczasem kierowcy po raz kolejny informują, że powstałe po przebudowaniu ulicy Zawadzkiej skrzyżowanie z ul. Sybiraków jest bardzo niebezpieczne. Szczególnie trudno jest wyjechać z ul. Sybiraków w lewą stronę w kierunku Zawad i ul. Przykoszarowej, lub – tak jak kierowca forda – przejechać na wprost. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę