Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają

Gęsta mgła, która od rana występuje w regionie Łomży ma się utrzymać co najmniej do jutra do godziny 9. Tak samo ma być w całej północno-wschodniej Polsce. Michał Ogrodnik dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz IMGW-PIB ostrzega, że nocą lokalnie mgła może być marznąca, powodująca śliskość nawierzchni.

Synoptyk wydał oficjalne ostrzeżenie meteorologiczne przed gęstą mgłą. Zjawisku nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Co najmniej do godziny 9. rano w piątek w całym regionie prognozuje dalsze występowanie gęstych mgieł w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 100 m do 200 m. 
- Miejscami w województwie podlaskim i na wschodzie woj. warmińsko-mazurskiego mgła może utrzymywać się do godzin południowych, jednak widzialność nie powinna być ograniczona poniżej 200 m – podaje synoptyk.

Gęste mgły ograniczające widoczność szczególnie niebezpieczne mogą okazać się w pierwszej połowie nocy. Synoptycy spodziewają się spadku temperatury powietrza poniżej zera, co sprawi, że mgła może przymarzać powodując śliskość dróg. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę