Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

„Trzeźwy poranek” w Łomży

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Trzeźwość ponad ćwierć tysiąca kierowców wjeżdżających o poranku do Łomży ul. Nowogrodzką sprawdzili policjanci z „drogówki”. Niestety nie wszyscy byli trzeźwi.

Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w ramach akcji policjanci przeprowadzili 260 sprawdzeń trzeźwości  kierowców. Wśród kontrolowanych, dwóch jechało samochodem będąc w stanie po użyciu alkoholu, czyli mając w sobie powyżej 0,2 i mniej niż 0,5 promila alkoholu. To wykroczenie drogowe, za które grozi grzywna. Sąd stwierdzając popełnienie wykroczenia wobec winnego orzeka również zakaz prowadzenia pojazdów. 

Warto pamiętać
Ewelina Szlesińska przypomina, że w budynku Komendy Miejskiej Policji w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9, od kilku lat funkcjonuje ogólnodostępny alkomat. Każda osoba może samodzielnie, bezpłatnie i szybko dokonać takiego pomiaru. Jego wynik pokaże, czy po wcześniejszym świętowaniu można już wsiadać za kierownicę, czy powinno się poczekać jeszcze kilka godzin.   

230804070022.gif
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę