Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Nowe radiowozy przed gwiazdką

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Trzy nowe radiowozy otrzymali wczoraj policjanci z Łomży. Dwa to oznakowane dla drogówki i patrolowców, a trzeci to nieoznakowany samochód dla policjantów z wydziału kryminalnego. Jeden z nowych radiowozów dla łomżyńskich policjantów został kupiony przy wsparciu dotacją z samorządu województwa podlaskiego.

W tym roku zarząd województwa podlaskiego przekazał Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku 160 tys. zł jako dofinansowanie połowy kosztów zakupu trzech nowych radiowozów dla Komend Miejskich Policji w Białymstoku, Łomży oraz Suwałkach. Wczoraj radiowozy te oficjalnie przekazano do służby. Na uroczystości obecni byli m.in. marszałek Artur Kosicki, z Komendant  Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektorem Daniel Kołnierowicz i poseł Jarosław Zieliński. Nim oznakowane radiowozy odjechały do właściwych komendy poświęcili kapelan podlaskiej Policji ks. Anatol Konach oraz ks. Krzysztof Jurczak. 

Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że wczoraj, poza tym radiowozem, którego zakup dofinansowany został przez samorząd województwa, policjanci z Łomży otrzymali także dwa inne. 
- Ten radiowóz marki kia ceed trafił do funkcjonariusz z wydziały ruchu drogowego. Drugi, to volkswagen caddy, który trafił do wydziału pratrolowo-interwencyjnego. Trzeci to nieoznakowany radiowóz, który będzie wykorzystywany przez policjantów z wydziału kryminalnego – mówi Brulińska. 

Nowe radiowozy zakupiono w ramach Programu modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę