Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Amator drogich zapachów

57-letni mieszkaniec gminny Zbójna okradł perfumerie w Łomży w nieco ponad miesiąc z dwóch z nich wyniósł ponad 20 pudełeczek markowych perfum. Straty spowodowane przez złodzieja oszacowano na blisko 6 tysięcy 400 złotych. Policjanci zatrzymali go wczoraj.

Seria kradzieży w perfumeriach zaczęła się 9 listopada, a ostatni zarejestrowany przez policję przypadek miał miejsce 12 grudnia. W tym czasie ktoś okradał trzy razy jedną, a pięć razy drugą perfumerię. Ginęły po jednym, dwa, a czasami cztery opakowania perfum, ale za każdym razem z najwyższej cenowo półki kosmetyków. Złodziej przez ponad miesiąc był nieuchwytny. Dopiero wczoraj, na podstawie informacji uzyskanych przez policjantów, zatrzymano podejrzewanego o kradzieże mężczyznę. To, jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży - 57-letni mieszkaniec gminy Zbójna.   
- Mężczyzna przyznał się popełnienia zarzucanych mu czynów, czyli kradzieży w drogeriach – mówi Brulińska. 
Przedstawione mu przez policjantów zarzuty dotyczą popełnienia przestępstw opisanych w artykule art. 278 paragraf 1 kodeksu karnego: „kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”

Policjanci nie podają, czy kradzieże perfum miały związek ze zbliżającą się gwiazdką 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę