Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Rewizyta w Pałacu Prezydenckim

Główne zdjęcie
Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda w Pałacu Prezydenckim gościła uczniów ze SP w Pogórzu wraz z opiekunami

W maju ubiegłego roku żona Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Szkołę Podstawową im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Podgórzu. Wczoraj uczniowie tej szkoły złożyli jej rewizytę w Pałacu Prezydenckim.

Pierwsza Dama – jak mówi się o żonie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – w Podgórzu gościła na obchodach jubileuszu 95-lecia szkoły. Podkreślała wówczas, że ta szkoła wychowuje podopiecznych „w duchu patriotyzmu rozumianego jako umiłowanie ojczyzny, jako praca dla dobra wspólnego”. Dziękowała „za budowanie postaw obywatelskich, za uczenie szacunku do narodowych symboli” i zaprosiła uczniów do zwiedzenia Pałacu Prezydenckiego, który jest świadkiem wielu wydarzeń historycznych.

Przyjmując uczniów z Pogórza w Pałacu Prezydenckim małżonka Prezydenta ponownie wyraziła uznanie dla pracy pedagogów skupionej wokół indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Dodała, że pozostaje pod wrażeniem podgórskiej wspólnoty, która zgodnie pracuje na rzecz całej społeczności.

Oprowadzając dzieci Agata Kornahuser-Duda opowiadała małym gościom o siedzibie głowy państwa oraz odpowiadała na liczne pytania. Dzieci były ciekawe, gdzie mieszka Para Prezydencka, jak wygląda gabinet Andrzeja Dudy czy ile lat zajęła budowa pałacu.

Na zakończenie spotkania Pierwsza Dama życzyła dzieciom zasłużonego odpoczynku, wymarzonych prezentów pod choinką i spełnienia marzeń w nowym roku. 

zobacz: Absolwenci i Pierwsza Dama na 95-leciu szkoły w Podgórzu

240206081801.gif
Foto: Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda w Pałacu Prezydenckim gościła uczniów ze SP w Pogórzu wraz z opiekunami
Foto: fot. Grzegorz Jakubowski KPRP
Foto: fot. Grzegorz Jakubowski KPRP
Foto: fot. Grzegorz Jakubowski KPRP
Foto: fot. Grzegorz Jakubowski KPRP
Foto: fot. Grzegorz Jakubowski KPRP

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę