Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

To było tzw. rozszerzone samobójstwo

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Tragedia, która rozegrała się w sobotę we wsi Osipy Zakrzewizna, koło Wysokiego Mazowieckiego była tzw. rozszerzonym samobójstwem wynika z ustaleń śledczych. Dziś śledztwo w tej sprawie podjęła Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem. 53-letnia kobieta miał najpierw udusić 22-letnią córkę, po czym powiesiła się.

Przypomnijmy tragicznego odkrycia dokonał mąż i ojciec, który w sobotę około godziny  14.30 powrócił do domu. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny. Na ich podstawie śledczy doszli do wniosku, że sprawczynią tragedii miała być 53-letnia kobieta Małgorzata J. To ona miała zabić swoją 22-letnią córkę Weronikę J. dusząc ją, po czym sama powiesiła się.
Prokuratora Okręgowa w Łomży informując o wszczęciu śledztwa w tej sprawie przez  Prokuraturę Rejonową w Wysokiem Mazowieckiem podkreśla, że trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Zwłoki obu kobiet zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji i ustalenia bezpośredniej przyczyny zgonu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę