Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Jednoręcy bandyci odrastają jak grzyby po deszczu

Główne zdjęcie
fot. KAS Łomża

Od początku roku funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży przejęli już 61 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Ostatnio skontrolowali cztery lokale na terenie Łomży i Ciechanowca i znaleźli w nich 18 takich urządzeń oraz m.in. gotówkę w kwocie blisko 10 tys. złotych przeznaczoną na wypłaty ewentualnych wygranych.

Maciej Czarnecki informując o przejęciu przez łomżyńskich celników kolejnych nielegalnych automatów do gier hazardowych podkreśla, że funkcjonariusze weszli do lokali, co do których zachodziło podejrzenie, że są w nich takie urządzane. 
- Lokale, w których funkcjonował nielegalny hazard, chronione były przez rozmieszczony przy wejściach monitoring oraz selekcję wchodzących klientów – podaje Czarnecki. - Automaty, na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom, zostały zajęte do wszczętych przez funkcjonariuszy KAS spraw karnych skarbowych. Oprócz sankcji karnych w postaci kar grzywny lub pozbawienia wolności osoby urządzające nielegalne gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. od każdego automatu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę