Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dilerzy za kratami

Dwie osoby trafiły do tymczasowego aresztu, dwie kolejne mają dozory policji. Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo, którego przedmiotem jest między innymi obrót na terenie miejscowości Zagroby Łętownica, Długobórz oraz Łomża środkami odurzającymi w znacznych ilościach. Dilerami byli mieszkańcy powiatu zambrowskiego.

Jak poinformowała prokuratura przeprowadzone w toku postępowania czynności pozwoliły na przedstawienie Konradowi M., Mateuszowi Z., Damianowi W. oraz Andrzejowi Z. udziału w obrocie znacznej ilości środkami odurzającymi w postaci ziela konopi oraz amfetaminy, udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych oraz posiadania amfetaminy i ziela konopi w znacznych ilościach.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Łomży, Sąd Rejonowy w Łomży  zastosował wobec Konrada M. i Mateusza Z.  środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Prokurator wobec Damiana W. oraz Adriana Z. zastosował środki wolnościowe w postaci dozoru Policji oraz poręczeń majątkowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę