Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Złamał mu nos. „Bo, tak...”

Po 3. w nocy 1. listopada w jednym z łomżyńskich lokali do 20-latka podszedł 27-latek i dwa razy uderzył go pięścią w twarz, po czym oddalił się. W wyniku krótkiego „incydentu” 20-latek ma złamany nos, a 27-latkowi grozi więzienie.

Zarówno poszkodowany jak i napastnik to mieszkańcy mieszkańcy Łomży. Urszula Brulińska z KMP w Łomży do pobicia doszło „z bliżej nieustalonych powodów”. 
Wczoraj 27-latkowi policjanci przedstawili zarzuty uszkodzenia ciała 20-latka w oparciu a paragraf pierwszy artykułu  157 kodeksu karnego. 
§ 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Z policyjnych danych wynika, że w Polsce rocznie do takich "zwykłych i lekkich uszkodzeń ciała" dochodzi po około 11 tysięcy razy. To znacząco mniej niż 8-10 lat temu, gdy takich przypadków było nawet ponad 15 tysięcy rocznie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę