Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Złodziejka „na zakupach”

Wzięła ze sklepu m.in. dwie rakiety na konfetti, sprej, figurki ceramiczne, wiertła, klucze nasadowe, różnego rodzaju części hydrauliczne a nawet karmę dla zwierząt. Policjanci poinformowali o zatrzymaniu kobiety, która miała okraść jeden z dużych sklepów w Łomży. Do torby spakowała przedmioty za ponad 650 złotych i wyszła ze sklepu nie płacą za nie.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Kobieta przyszła na „zakupy” około godziny 18., ale choć sporo z półek wzięła wyszła nie płacąc za towar. Jak się okazało złodziejką była 46-letnia mieszkanka gminy Śniadowo. Mundurowi w miejscu jej zamieszkania odzyskali część skradzionego ze sklepu towaru. Kobieta przyznała się do popełnienia zarzucanego jej przez policjantów czynu i wyraziła wolę dobrowolnego poddania się karze.

Policjanci nie informują jakie motywy kierowała nią w doborze także różnorodnych produktów skradzionych ze sklepu w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę