Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed gęstą mgłą

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Od godziny 22. w czwartek do godz. 9. w piątek w regionie może utrzymywać się gęsta mgła. Widzialność miejscami może spaść poniżej 200 metrów. Karolina Kierklo, dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz IMGW-PIB wydała w tej sprawie ostrzeżenie zadając zagrożeniu pierwszy stopień w trzystopniowej skali.

Podobne w treści ostrzeżenia przed gęsta mgła synoptycy wydali dla całej wschodniej Polski. 

Pierwszy stopień zagrożenia meteorologicznego oznacza, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty 

Prawdopodobieństwo wystąpienia silnej mgły w regionie Łomży synoptycy oszacowali na 80%. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę