Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Garb na Zawadzkiej

Pod koniec października na ul. Zawadzkiej, na pasach ruchu prowadzących w kierunku ronda Solidarności, powstał garb. Przejeżdżające po nim samochody podskakują, a kierowcy dopytują co to jest. - Temat „garbu” na ulicy Zawadzkiej znany jest pracownikom Urzędu Miejskiego – odpowiada Łukasz Czech z ratusza.

Zdaniem miejskich urzędników za powstanie „garbu” na ul. Zawadzkiej, „a co za tym idzie naprawienie jezdni, odpowiedzialna jest firma, która wykonywała przyłącze telekomunikacyjne do nowych bloków”.
Kiedy jezdnia będzie naprawiona?
- Termin naprawy nie został jeszcze ustalony – odpowiada Łukasz Czech.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę