Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Narkotyki na posesji

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Blisko kilogram marihuany wywąchała suka owczarka belgijskiego o imieniu Lidia. Doprowadziła policjantów na posesję, na terenie której znajdowało się ziele konopi indyjskiej. Z policyjnych ustaleń wynikało, że konopie pochodziły z plantacji znajdującej się na terenie powiatu grajewskiego.

Suka owczarka belgijskiego o imieniu Lidia (fot. KPP Grajewo)
Suka owczarka belgijskiego o imieniu Lidia (fot. KPP Grajewo)

Po ścięciu, zostały przewiezione do powiatu ełckiego. Jeszcze tego samego dnia, niezawodny węch Lidii doprowadził grajewskich mundurowych na  posesję, gdzie ukryto ścięte konopie. Policjanci podają, że odnaleźli ponad 800 gramów marihuany. Do sprawy został zatrzymany 32-latek. W środę mężczyzna usłyszał zarzuty i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę