Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Potrącenie w Marianowie

Około godz. 17.40 na drodze krajowej 61 w Marianowie doszło do potrącenia pijanego pieszego. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że poza obszarem zabudowanym potrącono 56-letniego mężczyznę, który przechodził z lewej strony jezdni na prawą. 41 letni kierowca VW  był trzeźwy. Potrącony meżczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organiźmie. Na miejscu są utrudnienia w ruchu. Policja ustala dokładnie przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
cz, 31 października 2019 19:00
Data ostatniej edycji: cz, 31 października 2019 19:19:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę