Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Szanowni Państwo, dziękuję serdecznie

Główne zdjęcie
Marek Adam Komorowski - Senator

W związku z wyborami parlamentarnymi w dniu 13 października 2019 r. chciałbym serdecznie podziękować wszystkim wyborcom, którzy oddali głos na Komitet Wyborczy „Prawo i Sprawiedliwość”, w tym na moją osobę w wyborach do Senatu RP w okręgu wyborczym nr 59 łomżyńsko-suwalskim.

   Dzięki Państwa poparciu w wyborach uzyskałem ogółem w okręgu 111.737 głosów (58,17% ważnie oddanych głosów), a w Łomży i w powiecie łomżyńskim 29.114 głosów (59,88% ważnie oddanych głosów). Wynik ten pozwolił mi na uzyskanie mandatu senatora, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.

   Mam nadzieję, że nowo wybrany parlament sprosta Państwa oczekiwaniom i nadziejom, a wspólna praca przyniesie efekty w rozwoju okręgu i takich ośrodków jak Łomża i pozwoli na lepsze i sprawniejsze funkcjonowanie kraju, wg dewizy: „Dla dobra wspólnego i pomyślności mieszkańców”.

Z wyrazami szacunku

MAREK ADAM KOMOROWSKI

A.D. 2019.10.17

tekst płatny

240206081801.gif
JJS
pt, 18 października 2019 13:09
Data ostatniej edycji: pt, 18 października 2019 13:30:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę